Interiér chaty

Chata Mešter sa skladá z veľkej spoločenskej miestnosti, kde sú umiestnené stoly a stoličky pripravené na výzdobu Vašej oslavy či svadby. Ak by ste chceli hádať, aký koníček má majiteľ chaty, podľa týchto fotiek by ste ho rýchlo odhalili. Je to vášnivý poľovník srdcom i dušou, čo je vidieť aj na vnútorných stenách chát. Títo lesní kamaráti pomáhajú našim návštevníkom cítiť sa naozaj "chatovo", no zároveň sú nenahraditeľnou ozdobou celého objektu. V spoločenskej miestnosti sa nachádza barový pult so stoličkami, kde si môžete (najmä páni) vychutnať chladené čapované pivko. Dámy si ku koláčiku môžu vychutnať espresso či inú kávu z kávovaru. Zaobstarali sme pre Vás aj chladiaci box, ktorý slúži na to, aby Vaše drinky boli vždy chladené a pripravené na ochutnávku. 
 
Veľká kuchyňa je vybavená dvomi sporákmi, väčším počtom tanierov, pohárov i príborov či iných kuchynských pomôcok. Pre tých, ktorí neradi sa máčaju vo vode pri umývaní tanierov, je tu umývačka riadu, ktorá vyrieši Váš problém. Na spodnej chodbe sa nachádza WC - pánske i dámske. 
 
Na vrchnom poschodí sú tri izby, ktoré sú vybavené dvomi jednolôžkovými posteľami a v jednej izbe je umiestnená manželská posteľ. Každá izba má svojú kúpeľnu so sprchovacím kútom a iným potrebným zariadením. Nachádza sa tu aj apartmán s balkónom, kde si môžete vychutnať ticho a výhľad na hory.